רוצים לשפץ את המקלחות? לא יודעים מהיכן להתחיל.. מה שבטוח שמתחשק לכם להרגיש בבית מלון. אז בואו נעשה קצת סדר, איך לעצב חדרי רחצה?

עיצוב פנים מקלחות ויקטוריה בן טלזהו אחד החדרים הקטנים בבית, וגם לא כדאי לוותר על  חדר רחצה מפנק, עיצוב פנים חדרי רחצה,  יגרום לכם להרגיש בבית מלון או בספא מפנק. חדרי הרחצה הם המקום הנכון להגיע אלו בסוף היום, מפלס הלחץ ומחשבות היום מתפוגגות שנכנסים להתקלח במקלחת מעוצבת ונעימה כראוי.

עיצוב פנים חדרי רחצה ,זה לא רק בחירת אריחים יפים

שמתחילים לתכנן את חדר הרחצה, הכול מתחיל מתכנון ראשוני של פריסת החלל והעמדת הסניטריים במקום הראוי להם.

כל התכנון תלוי בגודל החלל ובכלים הסניטריים שאתם רוצים למקם בו. נוסף על כך, חישבו מה מתאים למשפחה שלכם, אולי מתאים לכם כיור אחד אולי שני כיורים במיוחד כשיש  ילדים קטנים וכך תוכל לחסוך בבוקר את הלחץ של רחיצת הפנים וההתארגנות למסגרות ולעבודה. כמו כן, חשוב להחליט מבעוד מועד האם דרושה לכם אמבטיה או שמקלחון מספיק, אולי אמבטיה משולבת עם ג'קוזי . והכי חשוב להקצות מקום למקלחון מרווח ומפנק

בנוסף, לאחר שבחרתם את הכלים חישבו היכן למקם את האמבטיה/מקלחון, אם החדר ריבועי וקטן ,אז אולי מקלחון פינתי יתאים ובצד השני אסלה, מאוד חשוב לתכנן נכון בהתאם למידות הסניטריים . ולחשב מרחקים תיקנים ומרווחים בכדי שלא תצאו מהמקלחון ודלת הזכוכית תתקע בארונית..כן כן נתקלתי בזה המון , בבתים בחדרי רחצה שתוכננו לצערי עם המון ליקויים ושיכלו להימנע אם היה בעל מקצוע מיומן בשטח,עיצוב פנים חדרי רחצה וחללים גדולים , שיש פוטנציאל להרחיב את חדר הרחצה ניתן לשלב אמבטיה או ג'קוזי וארון כיור רחב, עם כיור או שניים, וכך ננצל הרבה מקום אחסון. שזה הכי פראקטי שיש.

עיצוב פנים חדרי רחצה, איך לשלב תאורה?

עיצוב פנים בצפון ויקטוריה בן טל

וינטאג' וקלאסיות

עיצוב פנים בעכו-לפרוייקט המלא לחצו

ארונית מעוצבת ופרקטית

עיצוב פנים בעכו-לפרוייקט המלא לחצו

עיצוב פנים מקלחות ויקטוריה בן טל

קיר כוח במקלחת

עיצוב פנים בעכו-לפרוייקט המלא לחצו

תאורה עבורי מקנה תכשיט לחדרי רחצה , בנוסף על לתת רק אור. ישנם סגנונות שונים של גופי תאורה שנותנים מראה קלסי ונעים לחלל חדרי רחצה ונותנים את הטון הסופי הסופי והמיוחד.

צרכי התאורה בחדרי רחצה יכולים להיות שונים בסיטואציות שונות – לפעמים נרצה תאורה חזקה כדי להתאפר או להתגלח ולפעמים תאורה חלשה בכדי לעשות לנו אמבטיה מפנקת בערב. בתחילת התכנון נבצע תכנון חשמל אשר ישמור לנו את 2 האופציות ונוכל כך נוכל להנות מ2 אפקטים של תאורה וללא פשרות.. 

עיצוב פנים חדרי רחצה, תהליך העבודה שלי , ראשית אני מתחילה לתכנן את החלל נכון שזה אומר.. המטרה הראשונה שלי, היא לפתוח את החלל , ולתת תכנון סופי ונכון עבור הלקוחות שלי , לדוגמה: ליצור מפתח גדול למקלחון מפנק בשילוב עמדת סניטריים מתאימה.

עיצוב פנים חדרי רחצה, מה חשוב שמגיעים לאולם התצוגה? קודם כל, להגיע לאולם התצוגה  מוכנים מראש עם תוכנית משורטטת ופרטים מלאים על החלל, כולל מידות מדויקות וקונספט עיצובי מוכן. את כל הנתונים שאספתי אני מביאה איתי לאולם התצוגה ולוקחת בחשבון בבחירת האריחים.

עיצוב פנים חדרי רחצה השלב הכי מרגש הוא בחירת האריחים, בליווי שלי בבחירת האריחים אני מסבירה שלפני היופי  אנו צריכים קודם כל להתחשב בפרקטיות, באריח שמונע החלקה, באריח שלא נתפסים עליו שאריות אבנית, שבמקום להנות ממקלחת יפה תמצאו את עצמכם מנקים ללא הרף.

חשוב מאוד להתחשב בגודל החלל, בתהליך הליווי שלי באולם התצוגה אני מסבירה ללקוחות שלי מדוע פתחתי חלל יותר גדול ולמה שמתי דגש על מיקום האסלה, כן גם לה יש חשיבות רבה עיצוב פנים חדרי רחצה.

ישנם אריחים יפים ומרהיבים באולם התצוגה ואותם אני מתאימה ומשלבת בהתאם לסגנון הבית, לסגנון החיים שלכם וכמובן בהתאם לתכנון המקלחת בכדי שילבישו את החלל נכון. אל תחששו מצבעים עזים או מטקסטורה מסוימת, חשוב לשלב נכון באפקטים מיוחדים אשר נותנים לכם  הרגשה נעימה וחמימה וחשק להתקלח ולהתפנק.  לאחר שסיימנו את תהליך בחירת האריחים כאן נכנסת לתמונה הארונית המיוחדת שעליה נפרוס כיור מונח עם ברז מפנק ופרקטי.

 

עיצוב פנים חדרי רחצה, ארונית לא נועדה רק לאחסון!

 שמתכננים ארונית בחדר רחצה , חשוב לתכנן אותה פרקטית לאחסון, לתכנן מה שמים שם לפני ואיפה החפצים, סבונים מגבות ומוצרים נוספים, לאחר מכן נדרש לשרטט אותה במידות נכונות, לשרטט תוכנית נגרות מדייקות לנגר. לאחר שסגורים על התוכנית הגיע הזמן לבחור חומרים מתאימים , שזה אומר.. האם נבחר צבע ממניפת צבעים ונבקש מהנגר להשתמש במכונה בצבע בתנור או שנשלב ציפוי פורמייקה, ישנם הרבה פרמטרים בעיצוב ארונית לחדרי רחצה,  הכל תלוי בעיצוב פנים חדר רחצה הסופי ובהתאם לסגנון המשפחה.

אז עיצוב פנים חדרי רחצה מתחיל מתכנון נכון ,בחירות נכונות  של אריחים ושילוב צבעים נגרות ועוד כל זה ייתן את התחושה שחלמנו עליה והתוצאה הסופית כבר מדברת.

עיצוב פנים מקלחות ויקטוריה בן טל

כמה קלאסיות

עיצוב פנים בקריות -לפרוייקט המלא לחצו

עיצוב פנים מודרני ויקטוריה בן טל

העוצמה שבשחור

עיצוב פנים בקריות-לפרוייקט המלא לחץ

עיצוב פנים מקלחות ויקטוריה בן טל

שילוב אלמנטים עיצוביים

שדרוג ממקלחת סטנדרטית למקלחת מפנקת

גם לכם מתחשק להתקלח בחדר רחצה מפנק? השאירו פרטים ותתחילו להתרגש..