עיצוב מטבח איך מתחילים?

ישנם כמה דברים שחייבים לדעת ולקחת בחשבון.

המטבח , הוא לב הבית.

הוא המקום שבו אנו מבשלים, יוצרים, נפגשים, אוכלים, צוחקים ונהנים .

המטבח הפך מזמן לאחד החדרים המשמעותיים יותר בבית. ואנו שוהים בו זמן רב. עיצוב מטבח חייב לשמש את דיירי הבית ברמה הפרקטית ולעמוד בסטנדרטים גבוהים של עיצוב ונוחות. בכדי לקבל עיצוב מטבח מושלם, חייבים לקחת בחשבון: שמירה על קווים נקיים, שילוב של תכנון מודרני, שילוב פונקציונאליות  נגישות, מרחקים נכונים,אחסון וכמובן טעם אישי ונגיעות עיצוב מיוחדות. כך המטבח שלכם יהיה מקום שתרגישו להיות בו כל זמן שתרצו וגם תשוויצו בו בפני האורחים.

ההוצאה על מטבח גבוהה מכל חלל אחר בבית, וחשוב להשקיע בו מחשבה רבה על מנת לא להתחרט אח"כ, שאין מספיק מקום אחסון, ולמה לא חשבתם על אי ואיפה אני שם את הסירים בכלל..

עיצוב מטבחים משלב בין פרקטיקה לאסתטיקה, ומצריך קבלה של החלטות רבות

רובנו חולמים על מטבח חלומי אך..

לפני שמתחילים בתהליך של עיצוב מטבח, הדבר החשוב ביותר הוא להבין עבור מי המטבח, מי בעלי הבית ומה סגנון חייהם.

זוהי הגישה שכל מעצב פנים מקצועי חייב לנקוט,  שמתחילים בתכנון  מטבח חשוב לשלב את אזורי העבודה השונים בזרימה ובנוחות. וכמובן לשלב אותו עם החלל הציבורי.

עיצוב מטבח בהתאמה אישית

רובנו חולמים על עיצוב מטבח מיוחד שיתוכנן עבורנו וכאן נכנסת מעצבת פנים לתמונה שמזהה כבר את סגנון חייכם ויוצרת מטבח שמתכתב עם שאר הבית מבחינת סגנון ,נוחות וטעמים אישיים.

 עיצוב מטבח לא חייב להיות יוקרתי, עיצוב מטבח דורש מידה מרבית של פונקציונאליות ונוחות,  וחשוב לשלב אותם נכון וליצור מרחב שמתאים עבורכם, תהליך עיצוב מטבח הוא מורכב מאוד מדובר בתכנון בשלבים עם כמה סקיצות עד שמגיעים לתכנית הנכונה והסופית, חשוב לקחת אלמנטים נוספים וחשובים מאין כמוהם, אשר יובאו בחשבון במהלך עיצוב מטבחים, שהם האפשרויות הטכניות והטכנולוגיות העומדות בפני יצרני המטבח, כמו גם מגבלותיהם. אין כמובן טעם לעצב מטבח בצורה כזו, שלא ניתן יהיה לייצרו בפועל, או לחלופין שהמחיר לייצר אותו ולהשקיע  בו, יהיו גבוה מדיי בהשוואה לתמורה אשר תתקבל.

עיצוב מטבחים משלב בין פרקטיקה לאסתטיקה, ומצריך קבלה של החלטות רבות

דילוג לתוכן