דירת גן בנהריה בגווני חול ואדמה

זוהי דירת גן בנהריה, אשר תוכננה משלב השלד. כבר מההתחלה נתנו לי יד חופשית לתכנן להם כראוי את החדרים, המעברים וכל משה שביקשו מקומות אחסון פרקטיים וצבעים רכים. הדרך הייתה סלולה בשרטוטים מדויקים, בפגישות שטח ותאום מול הקבלן המבצע בכל שלב ושלב.

על מנת ליצור מקלחת מפנקות ומרווחות, הרחבתי את חדרי הרחצה לטובת מקלחונים מרווחים ומפנקים ובחירת האריחים נעשתה בקפידה, התאמת ברזים מושחרים שהלקוחות אהבו ובשילוב ארונית שתוכננה עבורם בהתאמה אישית. אזור המטבח נוצל לשני סטריפים , בקיר מקביל לסלון מוקמו ארונות מזווה בגודל של 1.20 בשילוב מוצרי חשמל ונישה לעמדת קפה פרקטית, ובצד המקביל כולו הושקע לטובת משטח עבודה ואחסון מיירבי. האי תוכנן באמצע המטבח על מנת ליצור מרחב נוח , גודלו של האי 2.40 מ' ומחופה בשיש קלסי, על מנת שהמשפחה תוכל לשבת ולסעוד במשך היום, וגם לקבל עוד מגירות אחסון שענו לדרישותיה של הלקוחה.

החלל הציבורי תוכנן גם הוא מראש והקיר של הטלוויזיה הורחב לטובת ארון נגרות קלסי שמכיל פינות אחסון ומיקום הטלוויזיה בנישה מרכזית. פינות הישיבה נבחרה בקפידה לאורך הקיר ונוסף לה שולחן עגול בעיצוב נגרות אישי אשר נתן מראה מרענן וקלאסי אשר משתלב עם שאר הנגרות בבית ובמטבח. תכנון התאורה עוד נעשה משלב השלד אשר הוגשת תוכנית חשמל ממוקדת שתשתלב בכל חלל וחלל , גם בתקרה התאורה תוכננה בקפידה על מנת ליצור יחידה ממוקדת ומעוצבת בעלת עיצוב ייחודי,

ובחלל הציבורי מוקמו גופי תאורה מרכזיים ותאורה לשם יצירת אוירה שקטה ונעימה. שאר האקססוריז נבחרו במיוחד ללקוחות. הגשתי את הדירה ללקוחות כמו שנותנים מפתח לחדר מלון .. להיכנס ופשוט להנות בה.

 

 

 

לייעוץ, תכנון ועיצוב הבית

השאירו לי פרטים ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן