עיצוב דירה, אלו תוכניות תצטרכו להגיש?

ישנו סט תוכנית מקובל שצריך להגיש לקבלן המבצע , סט תוכניות זה מהווה יכסה אתכם שהעבודה תבוצע בהבנה מלאה של שני הצדדים, כך תמנעו מעצמכם  להגיע כל יום לשטח, ויכוחים מיותרים על הסברים בע"פ ויצא בכלל תוצאה אחרת שעלולה לגרום להוצאות מיותרות ואכזבות 

עיצוב דירה, פירוט סט התוכניות

תוכנית מצב קיים, תוכנית זו  ממחישה לנו ולקבלן מה קיים כרגע בשטח ללא שינויים וללא תוספות. תוכנית הריסה מדויקת, תוכנית בניה מאושרת וסופית לביצוע העבודה וזאת רק לאחר שנלקחו כל הפרמטרים בחשבון. תוכניות פריסת אריחים למקלחות, שזה אומר נקודת התחלת ריצוף בקירות כולל העמדת סניטריים בתכנון מדויק, תוכניות חשמל, תוכניות אינסטלציה, תוכניות גבס, תוכניות נגרות ותאורה. תוכניות אלו קשורות אחת בשניה ויובילו לתוצאה הרצויה.

כתב כמויות עבור עיצוב דירה

לאחר מכן נדרש להכין כתב כמויות מסודר עבור עיצוב דירה, שבעזרתו תדעו כמה אריחים , סניטריים להזמין , כתב כמויות מקצועי ומדויק ישמש להצעות מחיר מקבלני שיפוצים, מספקים וכל תוכלו לעשות סקר שוק מדויק ותעמידו הכל מול התקציב שברשותכם.

כל הסט תוכניות של עיצוב דירה, מעצב מיומן יודע להכין טרם תחילת העבודה וכך תהליך העבודה יהיה מבוקר, מדויק וללא טעויות. חשוב לקחת בחשבון, ברגע שאין מעצב במהלך שיפוץ דירה, העבודה מתעכבת, אנשים נוטים לא להחליט מהר, בגלל שהם לא מקצועיים בתחום הם חוששים לתת את המילה האחרונה ולרוב ההחלטות לא בטוחות ואז נוצרות בעיות שמתגלגלות כגון: האריחים שנבחרו לא מתאימים לארונית המקלחת ולסגנון שלה, האריחים שנבחרו לחדרים לא מתאימים לגודל החדרים ולא נוצלו בהתאם. ולצערי עוד בעיות שאני פוגשת בשטח לאחר שאנשים החליטו לשחרר ולקחת מעצבת פנים.

עיצוב פנים מטבחים ויקטוריה בן טל
שיפוץ דירה עיצוב פנים ויקטוריה בן טל
 גם אתם רוצים ליוויי מקצועי  ולחסוך בעלויות ? 
לחצו על הכפתור וקבלו הטבה מיוחדת

עיצוב דירה רואים תוצאות..

לבסוף, כאשר מסתיים גם שלב העבודות וכל בעלי המקצוע מתפנים מהנכס, נותר שלב שנקרא הלבשת הבית.

זהו השלב האחרון, בתהליך עיצוב דירה. שלב הלבשת הבית הוא, שלב מורכב מאוד שמתלבש כבר על התוכניות הקיימות,שלב זה תוכנן מראש ונלקח בחשבון מההתחלה של תכנון עיצוב דירה.

שנגשים לשלב הלבשת הבית, חייבים להיות עם תוכנית נכונה  ומפורטת שתשלים את כל החלל למעטפת אחת מסודרת מאורגנת ובאותה שפה עיצובית.

עיצוב דירה ובחירת הרהיטים

בחירת הרהיטים מתחילה בהתאם לגודל החלל, התאמה לקונספט העיצובי, סגנון הבית, שילוב והתאמת חומרים, בחירת צבעים ועוד.. 

חשוב לבחור בחומרי גלם שישלימו את הפריטים הקיימים ויהפכו את הבית שלכם למקום שאתם חולמים ומדמיינים.

הלבשת הבית כוללת בחירת תאורה מתאימה שלה יש משקל מאוד חשוב, מלבד אור ,גוף תאורה מהווה תכשיט לבית וחשוב להתאים אותו לחללי הבית באופן נכון שגם יאיר וגם ייתן טאצ' עיצובי. וילונות לבית יתנו את המעטפת לחלל, ישדרו חמימות ורוגע.

לסיכום, פרויקט עיצוב דירה מורכב ומה שעושה את ההבדל זה בעלי המקצוע שילוו את הפרויקט בבטחה לאורך כל הדרך בשילוב ספקים טובים והתוצאה  מביאה חיוך, שמחה בלב וסיפוק אדיר.

עיצוב פנים ויקטוריה בן טל
דילוג לתוכן